Podstrona: Tematyka prac z przedmiotu Analiza finansowa - 2021-22 / Wizytówka pracownika PRz

Tematyka prac z przedmiotu Analiza finansowa - 2021-22

01-10-2020 r.
, red. Mirosław Sołtysiak

Tematyka prac z przedmiotu Analiza finansowa

1

3

5

7

9

2

4

6

8

0

Litera oznacza obszar tematyczny z którego ma być napisana praca (np. A – Upadłość podmiotów gospodarczych)

Cyfra odpowiada ostatniej cyfrze z numeru albumu studenta.

Obszary tematyczne:

A – Upadłość podmiotów gospodarczych

B – Upadłość konsumencka

Wymogi edytorskie pracy znajdują się na wizytówce w materiałach do pobrania

Referaty, których treść nie będzie odpowiadała obszarom tematycznym przypisanym do danego studenta, które nie będą zawierały tytułu, przypisów zostaną ocenione na ocenę niedostateczną.

TERMIN SKŁADANIA REFERATÓW:

– studenci studiów stacjonarnych do 26 listopada 2021 r.

– studenci studiów niestacjonarnych do 21 listopada 2021 r.

Referaty należy złożyć w formie wydruku i formie elektronicznej (wszystkie referaty z całego roku na jednej płycie w folderach odpowiadających grupom ćwiczeniowym).

Powrót do listy aktualności