Podstrona: Studenci studiów niestacjonarnych - kierunek Finanse i Rachunkowość / Wizytówka pracownika PRz

Studenci studiów niestacjonarnych - kierunek Finanse i Rachunkowość

01-10-2020 r.
, red. Mirosław Sołtysiak

Szanowni Państwo,

Kody przy pomocy których możecie się Państwo dołączyć do zespołów z przedmiotów Analiza finansowa i Rynki Finansowe zostały przesłane do każdego studenta przy pomocy systemu Usos.

Proszę się dołączyć do zespołów przed pierwszym wykładem (informacja o terminie wykładu została przesłana przez system Usos oraz znajduje się w kalendarzu Teams).

Po 11.10 2020 Zespoły zostaną zamknięte.

Powrót do listy aktualności