Podstrona: Poprawa prac zaliczeniowych / Wizytówka pracownika PRz

Poprawa prac zaliczeniowych

09-01-2019 r.
, red. Mirosław Sołtysiak

Poprawione prace należy dostarczyć fizycznie (może to zrobić przedstawiciel roku).

W ramach poprawy proszę oddać folder, który zawiera stare elementy oraz dodatkowo poprawione elementy -  proszę tytułować poprawione elementy np. Raport z badań Nowy (Nazwiska autorów alfabetycznie), Referat Nowy (Nazwiska Autorów alfabetycznie).
Wydrukowany ma być wyłącznie poprawiony referat (jeżeli grupa miała poprawić referat)

Komplet to folder z plikami + wydrukowany referat (jeżeli grupa miała poprawić referat).

Poprawione projekty mają być zgodne z wytycznymi merytorycznymi i edytorskimi umieszczonymi na wizytówce.

Poprawione prace można oddawać na dyżurach dydaktycznych w następujących terminach:

10.01.2019 (czwartek) godz. 13.45-15.15 Arkus pokój 313 - studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

11.09.2019 (piątek) godz. 12.00-13.30 Arkus pokój 313 - studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

12.01.2019 (sobota) godz. 10.00-10.45 Arkus pokój 313 - studenci studiów niestacjonarnych

Powrót do listy aktualności